הכירו אותנו יותר מקרוב

מרכז הבשר

רשת חנויות הבשר שלנו הוקמה באפריל 2017 על ידי האחד והיחיד דאוד עבד אלחי. החנות "מרכז הבשר" משרתת לקוחות מכל איזור השרון וממוקמת בכפר סבא, ברחוב היוצרים 3. הרשת הרחבה נקראת "דוד הקצב" ומחזיקה בין היתר סניף עם אותו השם בהרצליה פיתוח, ברחוב משכית 22. מסניפים אלו ואחרים כבר שנים רבות אנחנו מספקים מוצרי בשר איכותיים ומגוונים לקהל הלקוחות הרחב שלנו. כחלק מחברתינו אנחנו מגדלים עגלים מעבר לים, באירופה בכלל וברומניה בפרט. העגלים מוגדלים בתנאים המקצועיים והטובים בעולם, המאפשרים להם לגדול בצורה מכובדת, בריאה וכמובן לתת בשר טעים ובאיכות גבוהה. גם לאחר הגידול כל שרשרת הייבוא, השחיטה והעיבוד של הבשר מתבצעת בתוך החברה בהשגחה קפדנית ודקדקנית ביותר, ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר. עם דוחות וניירת מקיפה על כל פרוסה ונתח, כל המוצרים המוצעים בחנויות שלנו ובאתר כשרים ביותר עם השגחת הכשרות הגבוהה ביותר. בנוסף לחניות הבשר, החברה מחזיקה ברשת של אולמות חתונה יוקרתיים ברחבי הארץ. אראדיר באיזור המרכז ואחוזת דוד בגלבוע הם אולמות ברמת יוקרה הגבוהה ביותר, ומתאימים לאירועים המפוארים והמיוחדים שלכם. בנוסף דאוד הוא אחד הקבלנים הותיקים בתחם הבניה והפיתוח בארץ, בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום הבניה והעפר. עסקיו השונים מפרנסים בכבוד אלפי עובדים בארץ ובעולם ומאפשרים להם לחיות חיים מלאים, לדאוג לחינוך ולשגשוג של ילדהים ולהיות גאים במקום העבודה שלהם.

מרכז הבשר זו לא עוד קצבייה. אנחנו לוקחים חלק ומשתתפים בכל התהליכים החשובים, החל מתנאי הגידול של העגלים , הקיצוב והיישון, ועד לרגע שבו אתם בוחרים את הנתח המועדף עליכם. מהמשק לצלחת אנו נמצאים לצידכם בדי לוודא שתקבלו את החוויה הטובה ביותר. אצלינו תמצאו את הבשר הטרי, הנקי והאיכותי ביותר. עם תהליכי הטיפוח המקפדים והמדויקים שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהבשר שאתם מקבלים הוא באיכות מעולה ומתפנקת. אנחנו מבטיחים לכם חוויה ייחודית של בשר באיכות ללא תחרות וכמובן כוס קפה טובה ואוטנטית אצלינו באיטליז

סהרמנהל סניף כפר סבא
להרגיש את טעמי הבשר

בשר כשר, איכותי, טעים

אנו מספקים את הבשרים האיכותיים ביותר ללקוחותינו! נתחי כבש, בשר, עוף ודג עדינים ועסיסים שבטוח ירשימו את אניני הטעם שביניכם. ישנם נתחים מושלמים לצלייה, טיגון במחבת, מרק, קדירה, חמין, רוסטביף או אפילו עישון. הנתח מגיע בגודל המושלם לארוחה או לאירוע מיוחד, ומספק חווית גורמה שאין שנייה לה. התענגו על הטעם העשיר ועל המרקם שפשוט נמס בפה. אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ובחרו את בבשרים של מרכז הבשר לארוחה יוצאת דופן ועשירת טעמים.

להתחיל בקנייה

דהוד

בעלים

סהר

מנהל חנות

מוחמד

קצב

מורסי

קופאי