השפה בתקנון זה כתובה בלשון זכר אך פונה לגברים ונשים כאחד.

ברוכים הבאים לאתר הרשמי של מרכז הבשר. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים לציית לתנאי השירות הבאים. אנא קרא אותם בעיון לפני הגישה או השימוש באתר שלנו.

הסכמה לתנאים: על ידי שימוש באתר, אתה מסכים להיות מחויב לתנאי שירות אלה, לרבות כל עדכונים או שינויים שנעשו בהם.

מדיניות פרטיות: מדיניות הפרטיות שלנו מסדירה את האיסוף, השימוש והאחסון של המידע האישי שלך. בשימוש באתר, אתה מסכים לתנאי מדיניות הפרטיות שלנו.

קניין רוחני: התוכן באתר, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות, לוגו ותוכנה, מוגן על ידי זכויות יוצרים וחוקי קניין רוחני אחרים. אינך רשאי לשכפל, להפיץ או ליצור יצירות נגזרות מהתוכן שלנו ללא הסכמתנו מראש ובכתב.

התנהלות משתמש: אתה מסכים להשתמש באתר למטרות חוקיות בלבד ולא לעסוק בפעילות כלשהי שמפרה את תנאי השירות או כל החוקים הרלוונטיים. זה כולל, בין היתר, הטרדה, איום או השמצה של אחרים, פרסום תוכן לא חוקי או עיסוק בפעילות הונאה.

כתב ויתור על אחריות: האתר מסופק "כמות שהוא" וללא אחריות מכל סוג שהוא, מפורשת או משתמעת. אנחנו לא מתחייבים שהאתר שלנו יהיה נקי מטעויות, ללא הפרעות או מאובטח.

הגבלת אחריות: איננו אחראים לכל נזק הנובע מהשימוש שלך באתר לרבות, אך לא רק, נזקים ישירים, עקיפים, מקריים, עונשיים ותוצאתיים.

שיפוי: אתה מסכים לשפות ולחזק אותנו מכל תביעה, נזק או הוצאות הנובעות מהשימוש שלך באתר או מהפרת תנאי שירות אלה.

סיום: אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את הגישה שלך לאתר בכל עת, ללא הודעה או אחריות, אם אנו סבורים שהפרת את תנאי השירות או כל חוק רלוונטי.

חוק חל: תנאי שירות אלה יהיו כפופים ויתפרשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל מבלי לתת תוקף לכל עקרונות של סתירות חוק.

ההסכם כולו: תנאי שירות אלו מהווים את ההסכם המלא בינך לבין האתר לגבי השימוש באתר האינטרנט שלנו.

אם יש לך שאלות או חששות לגבי תנאי שירות אלה, אנא צור איתנו קשר בכתובת info@example.com.

בשימוש באתר, אתה מאשר שקראת, הבנת והסכמת לתנאי שירות אלה.